Cittadella Home

  • 78 m²

Apartament Cittadella Home Werona o powierzchni 78 m² oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Centro Storico, położonych w odległości 5 min spacerem. Aktywni goście mogą korzystać z lodowiska w apartamencie.

Apartament oferuje miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego z widokiem na miasto oraz udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Obiekt zapewnia bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Apartament Cittadella Home zapewnia gościom wygodę korzystania z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak aneks kuchenny i jadalnia.

Łuk Gawiuszów w Weronie znajduje się 700 metrów od 3-pokojowego apartamentu, natomiast Palazzo Barbieri znajduje się tylko 200 metrów. Obiekt noclegowy znajduje się w dzielnicy Cittadella - Porta Nuova w Weronie. Schody Scala della Ragione jest w mniej niż 1 km. Apartament Cittadella Home jest położony w pobliżu od stacji metra Dworzec Verona Porta Nuova.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Cittadella Home Werona
Casa Scaligeri
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Casa Scaligeri

8.7
Świetny 29 opinii
91 m od nieruchomości
USD 156 USD 140
za noc
Tezone Seven Apartments
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Tezone Seven Apartments

9.6
Wyjątkowy 400 opinii
110 m od nieruchomości
USD 193 USD 174
za noc
Puck Room
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Puck Room

9.4
Wspaniały 70 opinii
121 m od nieruchomości
USD 165 USD 149
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 10:00
    Numer licencji023091-LOC-08280,IT023091B4QEQ956OU
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Cittadella Home akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Cittadella Home nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Cittadella Home jest kuchnia?
      W apartamencie Cittadella Home goście znajdą pełnowymiarową kuchnię ze zmywarką do naczyń.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Cittadella Home Werona

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij